.

.

כבל ספליטר, כפול נקבה אל זכר מיקרופון שילוב כבל מאוזן מיקרופון מתאם תיקון כבל-10 רגליים

כבל ספליטר, כפול נקבה אל זכר מיקרופון שילוב כבל מאוזן מיקרופון מתאם תיקון כבל-10 רגליים

ILS 16.99

כמות
בטופס נגיש להזמנה

חיבור מאוזן יעזור להפחית הפרעות ולייצר אות לא מעוות הרבה יותר חזק. הם יכולים לשמש לחיבור שתי כניסות של מגבר מאות אחד (מונו) או פיצול האות שלך כדי לעבור לשני מיקסרים נפרדים (מערבל ראשי ומערבל צג). מפרט : 1-עמיד ויניל מעיל מסייע להגן על כבל מפני בלאי.5 אינץ ' (50 סנטימטרים). חיבור מאוזן-פין 2 מחובר לפין 2, פין 3 מחובר לפין 3, פין 1 מחובר לפין 1. מחברים 4-עם הקלה מתח פנימי עבור אמינות מחוספסת. בחירה מצוינת עבור אוהבי מוסיקה, זה נהדר במיוחד עבור סטודיו או הופעות חיות. כבל זה נועד לחבר שתי יציאות לקלט אחד, אידיאלי למיקסר, מגבר, אקולייזר, מגביל, קרוסאובר, מפענחים דיגיטליים ועוד לרמקול במה, קיי-טי-וי, קולנוע ביתי וכו'. כבלי ספליטר מאוזנים אלה הם אידיאליים לחיבור אות אחד לשני מקורות או כניסות. 2-מוליכי נחושת ללא חמצן לבהירות אות משופרת, כבל מוגן מפחית הפרעות ורעש עודף. חיבור מאוזן-פין 2 מחובר לפין 2, פין 3 מחובר לפין 3, פין 1 מחובר לפין 1. 5-נוסף עמיד וגמיש ארוך-חיים בנייה. 20 נחושת נטולת חמצן 4 נ ' עם מיגון מבטיחה איכות צליל באיכות גבוהה ומספקת מוליכות מרבית ובהירות אות.5 אינץ ' (50 סנטימטרים).כבל זה נועד לחבר שתי יציאות לקלט אחד, אידיאלי למיקסר, מגבר, אקולייזר, מגביל, קרוסאובר, מפענחים דיגיטליים ועוד לרמקול במה, קיי-טי-וי, קולנוע ביתי וכו'. הוא מתפצל קרוב יותר לקצוות הנשיים, המרחק לנקודת הפיצול הוא כ-19. הוא מתפצל קרוב יותר לקצוות הנשיים, המרחק לנקודת הפיצול הוא כ-19. זה יכול למנוע אובדן אות ורעש סטטי, לספק עמידות ולשפר את אות שידור, ואת נחושת מעטפת בלוקים כל הפרעה אשר מונע את אובדן של איכות צליל. 7-ניקל מצופה מחברים לספק קשר אמין. 20 נחושת נטולת חמצן 4 נ ' עם מיגון מבטיחה איכות צליל באיכות גבוהה ומספקת מוליכות מרבית ובהירות אות. בחירה מצוינת עבור אוהבי מוסיקה, זה נהדר במיוחד עבור סטודיו או הופעות חיות. זה יכול למנוע אובדן אות ורעש סטטי, לספק עמידות ולשפר את אות שידור, ואת נחושת מעטפת בלוקים כל הפרעה אשר מונע את אובדן של איכות צליל.

המאפיינים העיקריים

1- Durable PVC jacket helps to protect the cable against wear and tear.:
2- Oxygen-Free Copper (OFC) conductors for enhanced signal clarity, Shielded cable reduces interference and excess noise.:
3- Fully screened cable (shielded) - This prevents interference and reduces noise and crosstalk from other sources that may be situated around the cable. The signal produced is a lot cleaner with fewer defects. By using this cable a purer filtered signal path will be achieved.:
4- XLR connectors with internal strain relief for rugged reliability.:
5- Extra durable and flexible long-life construction.:
6- True balanced Lo-Z shielded cable and high-quality noise-free performance.:
7- Nickel-plated connectors provide reliable contact. :
8- Free velcro cable wrap included.:
בחירת הקונה